• Фото 6
  • Фото 7
  • Фото 8
  • Фото 9

Телефон:
(096) 277 97 61

Сайт:
www.intersklo.com

Графік роботи:
-

Номер магазину:

Опис магазину:

Компанія «Інтер Скло» пропонує вітражі - високохудожні вироби виготовляються вручну за англійською технологією. Вітражі робляться за індивідуальним замовленням, враховуючи побажання замовників і стиль інтер'єру. Ми пропонуємо найкращі ціни на вітражі.
Витражи на заказГоловна особливість вітража - гра кольору. Проникнення світла крізь кольорове скло, гра відблисків в дзеркальних вітражах приємні для зорового сприйняття, викликають позитивні емоції, поліпшують настрій, позитивно впливають на емоційний стан людини.
Вітраж - це свіжий елемент в оформленні Вашого інтер'єру, який створить унікальну можливість гри з простором і додасть колорит.
Головними особливостями наших вітражів крім краси є міцність, практичність, довговічність, стійкість до впливу вологи, змін температури і хімічних впливів. З'єднання малюнка зі склом відбувається на молекулярному рівні, утворюючи моноліт зі скляною основою. Фарби наносяться на скло вручну, кольори не втрачають яскравості завдяки стійкості до ультрафіолетового випромінювання. Кожен вітраж - унікальний, тому що обробляється індивідуально під кожне замовлення.
Вся наша продукція і матеріали сертифіковані МОЗ України і відповідають гігієнічним і санітарним нормам.
витражи в Киеве

Каталог наших вітражів вражає розмаїттям барв і стилів - понад 1000 зразків малюнків. Палітра фарб містить більше 160 квітів. Контур вітража може бути чорним, білим, сріблястим, бронзовим, безбарвним.
Ми допоможемо Вам художньо оформити дзеркала, вікна, двері, міжкімнатні перегородки і стелі.
Також ми виробляємо вітражні стельові світильники і світлові панно. Без них не обійтися тим, хто хоче розширити простір квартири і не любить традиційних рішень. Вони ідеальні для тих кімнат, де неможливо повісити люстру, але прекрасно підходять і для просторих приміщень - як красивого і оригінального доповнення. За рахунок технологічності дозволяють створювати з модулів різного розміру світлові панно на рівних поверхнях без прорізання ніш і отворів в стелях і стінах, що значно спрощує декорування та оздоблення приміщень.
Наші світильники візуально збільшують простір і виступають в ролі художніх акцентів. Світильники можуть використовуватися як основне освітлення, так і в якості локального освітлення, хороші, якщо потрібно підкреслити індивідуальність і витонченість інтер'єру.
Ви можете вибрати для себе світильник з нашого каталогу, або замовити світильник індивідуального дизайну.

Світильники виробляються з високоякісного скла з армуючої плівкою і нержавіючої сталі, малюнок наноситься акриловим склом на сучасному високотехнологічному обладнанні, що забезпечує йому механічну міцність і стійкість до ультрафіолетового випромінювання з гарантією в 30 років.

Розташування магазину на схемі торгового центру (місце 6А):

-